GL prosjekt

Terje Lindstrøm og Heidi Marø i Studentsamskipnaden jobbet tett sammen om bygget i sentrum, som fikk Byggeskikkprisen på Byggarena i 2015.

GL Prosjektservice stiller mannsterkt på årets Byggarena. Se hvem andre som kommer..

Skrevet .

– Vi har mye å gjøre, men dette tar vi oss tid til. Vi stiller med 11 mann på Byggarena, og det har vi gjort tidligere også. Det er en nyttig arena, der våre medarbeidere får ny kunnskap og inspirasjon. Og så synes vi det er fint å støtte opp om Næringsforeningens arbeid, sier sjefen sjøl,Terje Lindstrøm.

Han og hans stab har hendene fulle om dagen, og det er såmen ikke slik at butikken stenges den 27. oktober.

– Å nei, vi har 80 mann i arbeid, så her går det unna, sier Lindstrøm, som gleder seg til byggebransjens stormønstring i Scandic Maritim fredag om tre uker.

Påmeldingene siger inn, og her kan du se program og hvem som har meldt seg på til nå…

Fornavn Etternavn Firmanavn:
Camilla Aanensen GLIMT Interiørarkitekter AS
Runar Aarekol Berge Sag og Trelast
Kjetil Alvheim Odd Hansen AS
Ola S. Apeland Tysvær Kommune
Ronny Berg Foredragsholder
Per Berge Berge Sag og Trelast A/S
Ole Bjelland Karsten Bjelland AS
Alf Arne Bjordal Brødrene Dahl AS
Kjartan Brekkå COWI AS
Anders Brovold NAV Marked Nord-Rogaland
Rolf Børseth Haugaland Handelspark AS
Rune Dalen Moelven Modus as
Jan Christian Drarvik Base Property
Margret Einarsdottir Ragn Sells AS
Margret Einarsdottir Ragn Sells
Nils Mikal Emberland SpareBank1 SR-Bank ASA
Einar Falkgjerdet Coop Sørvest SA
Odd Egil Fosen Cramo AS
Jens Petter Frønsdal Dormakaba
Birger Førre Førre Trevare as
Arne Førre Berge Sag Gruppen AS
Øyvind Gard Coop Sørvest SA
Andrew Greenwood Berge Sag
Daniel Hansen Base Property
Ole Johnny Hauge Svehaug Utvikling
Gisle Heggebø Omega Areal AS
Idar Heitmann A. Utvik as
Ståle Hetland Sig Halvorsen AS Avd. Storesund Rør
Per Hillesland Moelven Modus as
Herman Holgersen Salhus Garasjeporter AS
Ben Arve Hopland Cramo AS
Geir Egil Høvring GL Prosjektservice AS
Eivind Høvring GL Prosjektservice AS
Steinar Høyvik Berg Eiendom Haugaland AS
Kjersti Jakobsen Salhus Garasjeporter AS
Bent Jakobsen Aksdal Næringspark
Jan Olav Jensen NAV Marked Nord-Rogaland
Rune Johansson Dormakaba
Bernt Jæger HN
Hilde Jørgensen Mesta as
Ingeline Kaldestad Haugesundregionens Næringsforening
Osmund Kaldheim Foredragsholder
Kari Kalstveit Omega Areal AS
Kathrine Kittang Appex
Aase Kjær Appex
Preben Kristensen GL Prosjektservice AS
Håkon Høyland Larsen Royal Palm Eiendom as
Kasper B. Larsen GL Prosjektservice AS
Trond Lewinsen Certego Haugesund
Thor-Arne Lie HAUBO
Sigmund Lier Foredragsholder
Birgitte Lilleskog Studentsamskipnaden på Vestlandet
Hilde Lillesund NAV Marked Nord-Rogaland
Terje Lindstrøm GL Prosjektservice AS
Espen Lindstrøm GL Prosjektservice AS
Ove Lode Sig Halvorsen AS Avd. Storesund Rør
Jan Audun Lutro Foredragsholder
Bjørn Oddvar Madsen Rogaland Ressurssenter as
Bjørn Magnussen Knutsen OAS Shipping AS
Olav Brekke Mathisen Foredragsholder
John Roger Midtun Franzefoss Gjenvinning AS
Heidi Aarøe Moe Studentsamskipnaden på Vestlandet
Asbjørn Moe Fikse Næringsutvikling SA
Arne-Christian Mohn Foredragsholder
Eirik Monsen GL Prosjektservice AS
Øyvind Munthe SigHalvorsen AS, Avd.Storesund
Jan Myhre Foredragsholder
Bjørnar Måleng Veidekke Entreprenør AS
Ove Nedrebø Veidekke Entreprenør AS
Erik Nesse Vassbakk & Stol AS
Jarle Nilsen Foredragsholder
Elisabeth Lie Nilsen NAV Marked Nord-Rogaland
Jon-Ivar Nygård Foredragsholder
Heidi Nymann Karmsund Havn IKS
Olav Magne Olsen Certego Haugesund
Nils Olaf Osnes Rico Gruppen AS
Ole Ben Pedersen Berg Eiendom Haugaland AS
Rune Pedersen Berge Sag og Trelast
Andreas Poulsson Base Property
Egil Severeide HN
Odd Sevland Foredragsholder
Kjetil Sivertsen Willis Towers Watson AS
Rolf Sjursen Berge Sag og Trelast
Jan Petter Sjøen Trygve J. Sjøen as
Karla Smith Foredragsholder
Sverre Snørteland GL Prosjektservice AS
John Stange GL Prosjektservice AS
Hege Stange Foredragsholder
Jorunn Stava Naboen Utleie Haugesund AS
Svend Inge Stueland HAUBO
Eli Sævareid Trygge Barnehager
Emil Sørheim Svehaug Utvikling as
Aslak Taftø RagnSells
Camilla Teikari Bøe Eiendomsmegler 1
Einar Tho Foredragsholder
Rune Thuestad Handelsbanken
Kristoffer Tungland COWI AS
Roald Urnes Engelsen Bygg
Arne Utvik A.Utvik as
Joachim Vatne Sparebanken Vest
Svein Vesterli Castor Entreprenør AS
Lars Vestvik Veidekke Entreprenør AS
Sveinung Vik GL Prosjektservice AS
May Britt Vikingstad Cowi AS
Mette Vikse GL Prosjektservice AS
Rolf Viksund Haugaland Handelspark AS
Bjørn Vidar Vågen GL Prosjektservice AS
Per Gunnar Waage Knutsen OAS Shipping AS
Kristian Wikre Dormakaba
Per Ørpetveit Karmsund Havn IKS
Lars Ove Østrem Q Rådgivning
Hilde Øygarden Haugesundregionens Næringsforening